Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Connectivity | USB, RJ-45, Headphone, HDMI |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 1054.00 mm |
| Gross weight | 28.30 kg |
| Gross width (mm) | 1673.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1673 x 1054 x 313 mm |
| Net weight | 23.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 75GP7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Volume (m3) | 0.55 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








